Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye adamış, dünya üzerinde belli alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çıhun bir Bilim Insanı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak safi başına öne çıhun en kebir miktarda ilaç derunerik patentinin gerçek sahibidir. Bu zamana derece yaptıkları buluşlar ve ilaç sektöründe çoğu kebir adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çaldatmaışmak istediği kayranı izam etmek talip Alkoçlar, midiğı Metehan Yeşil ile baş başa kurmuş oldukları Ar-Ge isimli programın genel serıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na için insanoğlunun malumat cebelarcığının beraberinde farklı etkenleri birleştirerek artırma çaldatmaışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistemli bir sentetik zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Yalnızca Ar-Ge projesiyle geçmek istemeyen kafaarı mealında ülkesini daima temaşa fail Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı buluş belgesi kafavuruları ile de meşhurdur. 143 tane kafavurulmuş ve 280’den şu denli beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin beraberinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani ivedi gelişen vakalarda hızlı sonuç aldatmaınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş çakerübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilim Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu bilim insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle baş başa yine bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Düzında bundan sonra doğruluk bir bilirkişi olmasıyla baş başa kimsenin başkalık edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda kebir bir öneme malik olan Alkoçlar, Cihan çapında taraf edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk misil güruhlen flavonol glikozit esaslı olmak üzere antiviral deşenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Besin, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu deşke tam olarak 21 parça de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise folk beyninde en çok buluş belgesi kafavurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilim Insanı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çaldatmaışmalarla adamlık geçmişine faydasını hiç natamam etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı strüktürsı yardımıyla alımlı çalımlı nöbetlere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü skorlar elde etse de katiyen çaldatmaışmalarından vazgeçmemiş daima olarak kendisini Bilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle dokunmabana terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez baş başa olmak üzere otama yönünde geliştirdiği deşkeleri keşfederek adamlık geçmişine kebir bir medetı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde katı bilinmese de temelı saygınlık molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek ayırmak icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz hızlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının kıymeti ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnızca bilinen şeylerin üzerinde çaldatmaışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çaldatmaışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çaldatmaışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde bulunan birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu işte de sükselı olmuştur. Tek kötü (taç etki) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de henüz sonra ise 25’e andıran ülkede ruhsatı alınmıştır. Tam çaldatmaışmalarına tam odak çaldatmaışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten de sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar ancak Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de birmebzul şirketin ortaklık ve müessis kadrosunda taraf almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin şerik Sahibi ve Teknolojiden sorumlu serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve plasman ara bulucuyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu serıdır.
Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Reis bey Apotrsıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isimli bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve geliştirdiği onlarca deşkenin beraberinde insanoğluna yarayacak nöbetler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle muhtıra hayatta taçıkların geçmesi derunin belli bir demı beklesek de birtakımları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de derunerisinden hafif bir halde otama edebilmek derunin bu kullanılıyor. Hatta tensel nöbetlev bozukluğunu da otama buyurmak derunin kullanılmaktadır. Yalnızca bununla kalmamış hırse karşı dirençli ve hızlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli buluş belgesi kafavurularının 2000 adetine andıranın gerçek sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı nöbetleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çaldatmaışsalar da Alkoçlar her dem kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını yüz uzun mevkut kapanmalara ve toplumsal hayattan ırak zaruri aile istirahatlarine verilen artan dünya toplumlarında birmebzul alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir momentum kazanmış durumda.

Konuyla dayalı görüşünü beyan fail Spektral Holding Yönetim Yerleşmiş Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu fasıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle kişisel bilişim ve teknolojik takım inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lüzum ilaç, lüzum mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra dayalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına strüktürlabilecek en sağlıklı katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç sektörünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Bilim Insanı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine kebir miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna misal çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da kebir gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin müessis midiğıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde taraf kayran öbür bilim adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok kebir bir miktarda farmasötik deabat patentinin gerçek sahibi olması ve kafavurusunu ilk karşılayıcı özlük olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı methalimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın anayasa fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana kayranında çaldatmaışmalarını daima enlileterek daima faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birmebzul su Türkiye Yılın Bilim Insanı ödülüne layık görülmüştür. Yalnızca ülkemizde değil memleket haricinde yani global anlamda da birmebzul ödülleri alarak bulduğu farklı dermanların huzurlığını almıştır. Orantığı olan Metehan Yeşil ile baş başa alımlı çalımlı nöbetlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çaldatmaışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz derunin yararlı olmasını düşündüğü dermanlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı nöbete yarayacak dermanları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabilinden bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabilinden kavramlar birmebzul farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken misal faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye kafaladı.

Ülkemizde canlılık gösteren ve bu alanda çaldatmaışmaları bulunan Spektral Envestisman Bankası Eş Reis beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katılmış fehamet yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik kayranındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok andıran zamanda ülkenin doğusunda taraf kayran bir değerli sahası ile baş başa kafalatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki hediye değnöbetikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun durağan fehamet veya miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Envestisman Bankası Reis bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Küme’a bağımlı metal ruhsatları ile sağlamlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Küme metal ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni ast strüktürsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile dayalı de malumat veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni hak modülü(staking) projemize sürekliî teminat olarak nöbettiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir yol teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Rapor No.kez ve 18.06.2020 yapıt zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası olmak üzere dü sınai hammadde metal sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen kırlı açıklamada telakkilerine taraf maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağ Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye kebir katılmış fehamet sağlama potansiyeline malik olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve curcunalı yalıtımı gerekli olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çalımını gerçekleştirdiğimiz pomza metal sahasının ise natürel gereç strüktürsındaki havailuklar yardımıyla güçlü derecede ısı ve curcunalı yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan güçlü oranlarda izolasyon sağlamlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik sunma planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili metal sahalarının midi vadede CRIRSCO kriterlerine amelî rezerv tespit raporları düzenlenerek çecik sunmaı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada taraf kayran ayrıntılara için üste, TBY Holding güzeşte kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Dirimlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Write Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recent Posts

Tags

Seo Fiyatları https://devrenkiralik.name.tr/ https://sosyalmedyapaneli.name.tr/ https://taraftarurunleri.name.tr/ https://mavigultohumu.name.tr/ https://googleustsiralaracikma.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al
takipci satin al