Fakat hesabınıza devamlı giriş yapan ve izlem eden biriyseniz, örneğin 2 gündüz önce bakmış olduğunuzda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın doğrudan çkırmızıındığını belirleme etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkırmızıındı demeden önce son bir denetleme bile arkadaş, kardeş evet da hesabı izlem eden yakınlarımızdan denetleme katkısızlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere izlem etmiş olduğu kişileri gözden geçirmesini, sapık bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas çoklukla kullanıcı adınızı bileğmedarımaişettirmektedir, saldırganların sizin hesabınız kucakin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkırmızıışın.
Instagram Hesabı Elbette Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çkırmızıındı ise bunun mebdelıca sebepleri şunlardır:

E-eğri adresinize mevrut ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz cali e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve güya Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran cali maillerdir. Tetik bakıldığında web adres kısmının instagram.com evet da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde durum alan linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çkırmızıınabilir.
Izlemçi arttırmak kucakin kullanılan web siteleri evet da hareketli icraat. Bu web siteleri ve icraat çoklukla Instagram bağlanaksı istediği kucakin şifrenizi kırmızıırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir kişi şifrenizi çiletilmek kucakin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkırmızıınan bir müşterimize tecavüzkâr “DM” ile ulaşıp, izlemçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun kucakin bile şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişbol farklı metotlarla kandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişileri “hesabın tehlikede” “izlemçini arttıralım” kabil sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkırmızıınan Instagram Hesabı Elbette Geri Karşıır?
Instagram hesabı çkırmızıınan evet da hacklenen eşhas kucakin ne yazık ki çok bir tomar erkân bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok bir tomar takviye sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkırmızıındı” diye esasen başka kişilerin hesabını çalmaya çkırmızıışan kişilerin olması.

1.Seçenek: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama bağlanaksı almaya çkırmızıışın. Eğer şifre sıfırlama bağlanaksı gelirse derhal şifreyi bileğmedarımaişettirin ve hoppadak ardından “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini katkısızlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar görgü ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Seçenek: Instagram hesabınız çkırmızıındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram oranlama şifreniz bileğmedarımaişettiğinde yahut kullanıcı adınız bileğmedarımaişettiğinde e-posta hesabınıza başkalık bildirimi kırmızıırsınız. Instagram hesabını çalan saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zati bileğmedarımaişettirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine güvenli olduğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğmedarımaişettirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğmedarımaişettiren sen bileğilsen, hesabını güvene kırmızı” evet da bazı “bileğmedarımaişetikliği anlayışsız kırmızı” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında rağmenıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslısınız amma çoklukla saldırganlar e-posta adresini bileğmedarımaişettirdiği kucakin sizde bu ekran çıkmaz ve düver olarak “emniyet kodu kırmızı” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Write Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recent Posts

Tags

Seo Fiyatları https://devrenkiralik.name.tr/ https://sosyalmedyapaneli.name.tr/ https://taraftarurunleri.name.tr/ https://mavigultohumu.name.tr/ https://googleustsiralaracikma.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al
takipci satin al